fbpx

Sweterki

SWETERKI NIEMOWLĘCE

Wszystkie nasze sweterki dla dzieci wykonane są w 100 % ręcznie, na drutach. Z pasją, miłością, zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. W Polsce. Przykładamy bardzo dużą uwagę do doboru włóczki- jej jakości i koloru. Zależy nam na schludnym wyglądzie wszystkich produktów, na trwałości i wygodzie Waszego dziecka. Stosujemy zasadę jednego koloru, który jest urozmaicony przede wszystkim wzorem i fakturą, a nie dodatkowym kolorem. Indywidualnie dopasowujemy, do każdego rozpinanego sweterka, piękne, drewniane guziczki. Ubranka wydziergane z wysokim kołnierzem, idealnie sprawdzającym się w chłodne dni, zakrywającym dokładnie szyję przed zimnem.

Sweterki są podzielone na trzy kategorie: z wełny merynosa, z wełny alpaki i z akrylu. Różnią się przede wszystkim właściwościami, krój i wzór jest bardzo zbliżony. Szczegóły w zakładce „o wełnie”.

Nasze ubranka dla dzieci są bardzo miękkie w dotyku, ciepłe oraz lekkie i wygodne w noszeniu. Bardzo eleganckie, ponadczasowe i odpowiednie na każdą okazję. Sprawdzą się podczas każdej pory roku – od mroźnej zimy, przez zmienną wiosnę, po gorące lato i kapryśną jesień.