fbpx

O Babci Owcy

O BABCI OWCY

Zaczęło się bardzo niewinnie. Pojawiły się na świecie wnuczęta. Druty sprzed dwudziestu lat wróciły do łask, a Babcia Owca zaczęła dziergać… I dziergać… I jeszcze raz- dziergać.  Po cichu, bez szumu, za to z wkładem ogromnej miłości, zaangażowania i pasji, tworzyła wełniane cuda, od których nie sposób było oderwać oczu.

Trochę nieśmiało,  pojawił się pomysł- trzeba podzielić się tym rękodziełem z Wami!  Pokazać, jak piękne może być wełniane, naturalne, maleńkie cudo.

U nas znajdziecie ekologiczne ubranka „hand made”, które idealnie wpasują się w prezent dla niemowlaka, czy wyprawkę dla noworodka.

„Babcia Owca” to nie jest sklep ze zwykłymi ubrankami dla niemowląt. To jest miejsce, gdzie naprawdę czuć miłość do dziergania. Może nawet magię…?

Każdy sweterek jest jedyny w swoim rodzaju, kurteczka z barankiem wyjątkowa, a kamizelka z kapturem unikalna. Ręcznie dziergane tylko w Polsce, z najwyższej jakości wełny. Chcemy się tym dzielić. I mamy nadzieję, że i Wam spodobają się nasze wyroby.

NIE MA ROZMIARU, JAKIEGO POTRZEBUJESZ?

Nie jest to dla nas problem. Napisz do nas lub zadzwoń. Powiedź jakiego ubranka potrzebujesz, a my na pewno w tym Ci pomożemy.

Realizujemy również indywidualne zamówienia, a jedyne, o czym trzeba wtedy pamiętać, to o dłuższym terminie jego realizacji.

Sprawdź też informację o wysyłce i zwrotach