fbpx

O BABCI OWCY – poznajmy się :)

BABCIA OWCA – KIM JESTEM?

Babcia Owca…? Zaczęło się bardzo niewinnie. Pojawiły się na świecie wnuczęta. Druty sprzed dwudziestu lat wróciły do łask, a Babcia Owca zaczęła dziergać… I dziergać… I jeszcze raz- dziergać.  Po cichu, bez szumu, za to z wkładem ogromnej miłości, zaangażowania i pasji, tworzyła wełniane cuda, od których nie sposób było oderwać oczu….

Trochę nieśmiało,  pojawił się pomysł- trzeba podzielić się tym rękodziełem z Wami!  Pokazać, jak piękne może być wełniane, naturalne, maleńkie cudo.

U nas znajdziecie ekologiczne ubranka „hand made”, które idealnie wpasują się w prezent dla niemowlaka, czy wyprawkę dla noworodka.

„Babcia Owca” to nie jest sklep ze zwykłymi ubrankami dla niemowląt. To jest miejsce, gdzie naprawdę czuć miłość do dziergania. Może nawet magię…?

Każdy sweterek jest jedyny w swoim rodzaju, kurteczka z barankiem wyjątkowa, kamizelka z kapturem unikalna a komplet zimowy prosty w swojej formie. Ręcznie dziergane, tylko w Polsce, z najwyższej jakości wełny. Chcemy się tym dzielić. I mamy nadzieję, że i Wam spodobają się nasze wyroby.

 A DOKŁADNIE KTO?:)

Do każdego wysyłanego pudełeczka wkładamy liścik, napisany przez Babcię dziergającą konkretne zamówienie.  Jest to kilka osobistych zdań, które bardzo wiele mówią o autorce sweterka, kamizelki, czy kompletu zimowego.

Babcia Owca:

  • nie istniałaby bez serdecznej  p. Joli,
  • nie rozwijałaby się bez życzliwej p. Tereski,
  • nie ruszyłaby z miejsca bez spokojnych sióstr p. Mirki i p.Magdy,
  • nie funkcjonowałaby bez charakternej p. Lilianny.

Te Panie to nasz „fundament”, bez którego całe założenie Babci Owcy nie miałoby najmniejszego sensu…

Chcesz się więcej dowiedzieć o Pani, która stworzyła cudo dla Ciebie lub Twojego Malucha?:) Nic prostszego – złóż zamówienie, a w pudełeczku znajdziesz niespodziankę specjalnie dla Ciebie – liścik, napisany przez autorkę Twojego ubranka.